Modern danışmanlık hizmetleri
  • Slide
  • Slide
  • Slide


Hizmetlerimiz

Anadolu Sap Hizmetleri

Proje Hizmetleri

Piramit Bilgisayar ortaklığı ile 20 yılı aşkın süredir, bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri daima yakından takip edebilmeniz ve bilişim teknolojilerini daha verimli kullanabilmeniz için anahtar teslim yazılım geliştirme projeleri, Networks ortamında çalışacak yazılım ve internet uygulamalarıyla ilgili kurulum, donanım, eğitim ve kesintisiz destek hizmetlerini sağlıyoruz.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Güncel projelerde müşteri desteği online devam ediyor.Oluşacak sorunların çözümü ve projenin gelişimi için sizinle birlikte takip etmeye devam ediyoruz.

Sap Eğitim Hizmetleri

SAP Business One çözümlerini ve tecrübesini sizin personelinize aktarmak için eğitimlerimiz sürekli devam etmektedir. Bu eğitimler merkezimizde vaya müşterimizde olmak üzere tecrübeli danışmanlarımız tarafından verilir.

Sistem Denetimi

Bilgi teknolojileri ile doğrudan alakalı olan ve firma bünyesinde stratejik birer birim olarak ifade edilebilen; sistem altyapısı, stok, satış, Satınalma, Muhasebe, İK ile ilgili olarak altyapı, donanım, işletim sistemi ve özellikli uygulamalar doğrultusunda;

Veri Oluşturma Satış Barkod Entegrasyonu İş Akışı Sistem Entegrasyonu Yetkilendirme Teknolojik Alt Yapı Raporlama

ve benzeri tüm detaylarda varolan durum analizleri ile yönetime, firmanın teknoloji altyapı ve yetkinliği ile detaylı raporlama yapılmaktadır.

WMS

Wms için MACS Software, küçük ve orta ölçekli firmalar için, zamanında ve bütçe dahilinde kaliteli ürün sunmayı hedefleyen depolama ve lojistik çözümleri geliştirir.

İş Zekası

İş zekası uygulamamız Dataruler Software ile kuruluşunuzla ilgili tüm veri ve bilgileri analiz edebilir, karar ve gösterge modelleri oluşturabilir, her türlü raporlar hazırlayabilir ve iş analitiği çözümleri oluşturabilirsiniz.

Başka ihtiyaçlarınız mı var?

İhtiyaçlarınızı dinleyip her türlü proje ve yazılım ihtiyacınıza, şirketinize değer katacak çözümlerle cevap verebilmemiz için bize ulaşın.

İletişim

Some of Our Happy Clients