Modern danışmanlık hizmetleri
  • Slide
  • Slide
  • Slide


Anadolu Sinerji'de
Kariyer

Sizin için kendinizi ilerletmeye teşvik edecek bir kariyer sunabiliriz. Her gün yeni şeyler öğrenip, beceri ve yeteneklerinizden en iyi şekilde faydalanacaksınız. Dinamik, ileriye bakan ve müşteri odaklı bir işletmenin parçası olabilirsiniz. Kariyerinizi nasıl yukarı taşıyacağınızı öğrenmek ister misiniz?

Kariyer Fırsatı

Becerilerinize ve deneyiminize uygun bir iş mi arıyorsunuz? CV’nizi bize gönderin, bilgilerinizi kayıt altına alalım. Gelecekte size uygun bir iş bulursak sizinle iletişim kuralım.

Okulunuzu yeni mi bitirdiniz? Yeni mezun olduysanız veya birkaç yıllık çalışma deneyiminiz varsa kariyerinizi oluşturma fırsatınız mevcut. İktisat, bilgisayar bilimleri, matematik veya fizik gibi fen bilimleri bölümlerinden mezun adayların başvuruları kabul edilir.

Deneyimli bir profesyonel misiniz? İleri düzeyde SAP deneyimi ve bilgisine sahip IT uzmanlarının başvuruları kabul edilir. İleriye bakan ve büyümekte olan bir şirkette size açık bir kariyer fırsatı sunabiliriz.

Bize katılmak istermisiniz?

İncelememiz ve portföyümüze katmamız için Pdf formatı şeklinde CV'nizi bize gönderin.


FIRSATLAR

Eğitim

Genç ve hızla büyümekte olan bir şirket olarak piyasa ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmek için çalışma arkadaşlarımızın kendilerini geliştirmelerine özen gösteriyor ve bu gelişimin sürekliliği için çalışıyoruz.

Tecrübe

Sahada, gerçek projelerin içinde kendinizi geliştirme fırsatı bulacak ve tecrübe kazanırken zorlanmadan, ekip arkadaşlarınızın desteği ile kendinizi geliştirebileceksiniz.